Gizlilik

Website adresimiz: leomar-mermer.com

Hangi kişisel verileri, neden toplarız!

İletişim Formu

Sayfamızdaki iletişim formunu kullanarak bize mesaj gönderdiğiniz zaman, adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi sistemimize kaydederiz. Bu durum ileride doğabilecek hukuki sorunlarda çözüm sağlayabilmek için gerçekleştirilmektedir.

Google Analytics

Sitemizin analizlerini yapmak ve arama motorları üzerindeki bulunabilirliğini artırmak için Google Analytics web tabanlı yazılımını kullanmaktayız. Google Analytics web uygulaması sitemizi ziyaret edenlerin, bizi bulurken hangi arama sözcüklerini kullandıklarını ve sitemizin kaç kez ziyaret edildiği gibi bilgileri tutmaktadır.

İletişim Bilgileriniz

İletişim formunu kullanarak gönderdiğiniz iletişim bilgileri (adınızı, e-posta adresiniz, telefonunuz), size ileride gönderebileceğimiz bilgi amaçlı e-postalar göndermek için kullanılabilir. İstediğiniz zaman bizle iletişim sayfamızdan iletişime geçebilir ve bilgilerinizin kaydedilmemesini talep edebilirsiniz.

Verileriniz nasıl korunur

Sistemimizde tutulan iletişim bilgileri, devlete bağlı organlar/kurumlar tarafından hukuki bir bağlamda bizden talep edilmedikçe bilgileriniz herhangi bir üçüncü parti organa/kuruma verilemez.

Bize hemen ulaşmak için iletişim sayfamızı kullanın

Websitemizdeki iletişim formlarından birini kullanarak ürünlerimiz ve uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.